AyDo

Ekolojik İyileştirici

AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici (Ecology Healer)

AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici (Ecology Healer) formülü, bitki hastalıklarından kaynaklanan tüm sorunların çözümü için üretilmiştir. Bulaşıcı bitki hastalıkları, topraktaki fazla tuzluluk, toprağın kalitesinin düşüklüğü ve gerekli minerallerin eksikliği, pH dengesizliği, zirai ilaçların ve kimyasal gübrelerin fazla kullanımı bitki sağlığını olumsuz etkileyen faktörlerdir. Sağlıksız bitkilerde her türlü parazit, mantar, zararlı bakteri ve her türlü zararlı organizma çok çabuk yetişir ve ürer. Bu zararlılarla mücadele için kullanılan kimyasal ilaçlar hem çok geçici ve etkisiz bir çözüm sunar hem de toprağı ve mahsulleri kirletir. Besin zincirinin sonunda da insanlar ve hayvanlar, kimyasal maddelerle kirlenmiş olan bu ürünlerle beslenmektedir. AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici (Ecology Healer) doğanın dengesini bozmadan bitki hastalıklarından kaynaklanan tüm sorunları kontrol eder. Üstelik, formül, bütünüyle doğa dostu, toprağı kirletmeyen, zehirsiz, kanserojen ya da kirletici olmayan ve organik bir üründür. Formülün kullanımı, bitkinin sağlığını bozmaz aksine güç kazandırır ve mahsullerin besleyiciliğini arttırır.

Bilinen hastalıkların yanısıra, her geçen gün yeni hastalıklar ve yeni virüslerle karşılaşıyoruz. Bu yeni hastalıklar çoğunlukla bitkiler üzerinde bilinçsizce yapılan işlemlerle ortaya çıkmaktadır. Bazı uzmanlar bu virüslerin havadan taşınarak geldiği görüşünü savunmaktadır. Gerçekten de hastalığa yol açan virüsler, hiçbir sınır tanımadan hava yoluyla inanılmaz bir hızla yayılmaktadır.

Tüm ağaçlarımızın ve yeşil alanlarımızın bu zirai hastalıklardan etkilenmesini önlemek için GERÇEK BİR ÇÖZÜME ihtiyacımız bulunmaktadır. Gezegenimizdeki mevcut ekolojik dengesizlikten dolayı gittikçe artan bu zararlı bakterilerin ilerleyişi durdurulmalıdır.

Herkesçe bilindiği üzere geleneksel  zirai ilaçlar, sadece “öldürme” etkisine sahiptir ancak başka yan etkileri de vardır. İlacın kullanımında bir süre sonra, zararlı bakteri bu zehire bağışıklık kazanir ve artık bu yeni tür bakteriyle mücadele etmek için daha güçlü zehirlere ihtiyaç duyulur. Bunun anlamı da daha fazla kirlenme, toprağın ve mahsullerin daha fazla zarar görmesi, ve insan ve hayvan yaşamını için daha büyük bir tehdittir.

AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici bitki hastalıklarının kontrol ve ortadan kaldırılması için kesin bir çözüm sunmaktadır.

AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici ’nın kullanımından sonra, bitkilere güç kazandırmak ve hastalığa karşı mücedele etmesine yardım etmek için AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici kullanmanızı öneriyoruz. AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici bitkilere hayatta kalma enerjisi kazandırır ve korunma mekanizmasını güçlendirir. Bunun yanında, bitkiler AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici ile sulandıktan sonra suyun toprakta süzülmesi, toprağı besler ve güçlendirir.

Formül, of 5, 10, 20, 40 ya da 60 litrelik ambalajlarda sunulmaktadır. Sipariş edildikten ve ödeme yapıldıktan sonra en fazla 1 hafta içinde adresinize ulaştırılır.

Kullanım Notları:
AyDo™ Water  Ekolojik İyileştirici
bitkilerin sağlığını bozan tüm zararlı organizmalara karşı güçlü bir formüldür.

AyDo™ Water  ana formulü ile AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici bitkinin hücrelerinin içine işleyerek hücre içi kimyasal dengeyi sağlar,ve aminoasit yapısı sayesinde protein üretimini hızlandırarak bitkinin korunma mekanizmasını güçlendirir. Bitki içinde bulunan her türlü organik ve inorganik kirliliğin dönüşümünü yapar.

Faydaları:

  • Bitki gelişimini dengeler ve sağlığını korur.
  • Bitkilere zararlı bakterilerin bulaşmasını engeller.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

  • İçilmez. Çocukların erişebileceği herlerden uzak tutunuz.
  • Gözle ve ciltle temas ettirmeyiniz. Batma hissine sebep olabilir. Temas halinde bol suyla yıkayın.
  • Oda sıcaklığında muhafaza edin. Doğrudan güneş ışığından ya da yüksek sıcaklıklardan koruyun.

Genel Kullanım – Basitleştirilmiş Açıklamalar:

Küçük Bitkiler ve Mahsuller İçin:

Kullanımdan önce iyice çalkalayın ve bitki hastalıklarını engellemek amacıyla sabah erken ya da akşam satlerinde 10 – 15 günde bir kullanın.

AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici (Ecology Healer) bitkiye doğrudan nüfuz ederek çalışır. İnsanlara ya da bitkilere karşı herhangi bir yan etkisi yoktur.
AyDo™ Water Ekolojik İyileştiriciyi,
1 dekar alan için 1000 ml (1 litre) oranında, AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici kullanımında olduğu gibi sulandırarak kullanın. Zararlı bakteri ya da hastalık geldiğinde, her 7 – 10 günde bu işlemi 2 defa daha tekrar edin.  AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici bitkinin üzerinde normal suyla yıkanmadan önce 24 saat kalmalıdır. Ürün, önceden suyla seyreltilmeden kullanılır.

 

Ağaçlar ve Büyük Bitkiler İçin:

  • İlk kullanım:

Her 1 ton su için (1000 litre – lütfen suyu klorsuz olarak kullanın) 20 litre AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici kullanın. Bu karışımla ağaç ya da büyük bitkiye yukarıdan aşağıya tüm yaprakları bütünüyle ıslatacak şekilde püskürtme yapılır. Bitkiyi tekrar sulamadan önce formül 24 saat boyunca bitkinin üzerinde kalmalıdır. Bu 24 saat boyunca, bitki herhangi bir şekilde yıkanmamalı ya da yağmura maruz kalmamalıdır. Eğer ıslanırsa formül tekrar tatbik edilmelidir. 3 gün sonra, AyDo™ Water Ekolojik İyileştiriciyi 1000 metrekareye 1 litre oranında kullanın. Bitkinin çevresindeki tüm toprak AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici  ile sulanmalıdır.

  • İkinci kullanım

İlk kullanımdan 7 gün sonra, ilk kullanımdaki kurallara bağlı kalınarak formül tekrar tatbik edilmelidir. AyDo™ Water Ecology Fertilizer  kullanımı için de aynı kurallar geçerlidir.

  • Üçüncü Kullanım

İkinci kullanımda belirtilen adımları takip edin.

  • Son kullanımlar

Üçüncü kullanımdan sonra, takip eden 2 ay içinde 15 günde bir AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici bu defa 1000 litre klorsuz suya 10 litre AyDo™ Water Ecology Healer oranında olacak şekilde yukarıda tarif edildiği şekilde kullanılmalıdır. AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici ‘nin kullanımından 3 gün sonra AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici  1000 metrekareye 100 gram oranında kullanılmalıdır.

Organik yapısı sayesinde AyDo™ Water Ekolojik İyileştirici ekolojik ve organik tarımda kullanılabilir.

Bütünüyle zehirsiz, kirletici ya da kanserojen olmayan ve doğaya yararlı bir üründür.